עיצוב אפליקציות ו-UX

עיצוב אפליקציות ו-UX

העיצוב הנכון במסך הנכון

קשה להתעלם מהמוני האפליקציות המקיפות אותנו כמעט מכל עבר. 

אם אתם רוצים למשוך אליכם לקוחות רבים, אפליקציה לטלפון הסלולארי היא פתרון אמיתי ונכון ובעיקר גם כזה שמשלב חדשנות, יצירתיות ולא מעט סגנון ויופי. 

אנחנו מעצבים אפליקציות, לאנדרואיד ולאייפון ברמה הכי גבוהה שיש!

מה מיוחד אצלנו?

ux וחווית משתמש מושלמת

הגולש הממוצע משתמש בממשק הלכה למעשה. אינספור מחקרים מצביעים על כך שככל שאתר “ידידותי” יותר עבור המשתמש כך גדלים הסיכויים שהוא יבלה בו זמן רב יותר, יחזור אליו בשנית או אפילו יבצע פעולות אקטיביות שונות, דוגמת יצירת קשר עם החברה העומדת מאחורי האתר, או אפילו רכישת מוצר

חושבים מחוץ לקופסא

שירותי המיתוג והעיצוב שלנו בסטודיו צור יאפשרו לכם להביא את השירות שאתם מציעים, את המוצר ואת העסק או את החברה שלכם ישירות אל הלקוח, באפליקצייה אחת ייחודית ומונגשת. אנו נעצב עבורכם, תוך התייחסות לצרכיכם השונים וצרכיו של העסק והחברה שלכם שיספרו ללקוחות שלכם מי אתם ומהן מטרותיכם.

אפיון וליווי צמוד לאורך כל הדרך

אפיון האפלקיצייה הוא למעשה השלב העיקרי והחשוב ביותר בתהליך של בניית האפליקצייה. האפיון כולל הבנה מלאה של מטרות האתר מכאן ייגזר המבנה, תכנון ה- (UI (User Interface, המראה הכללי ותוכנה של האפליקציה.

יצירתיות ועיצוב אינטראקטיבי

קהל היעד שמכתיב צרכים מסוימים וגם הרצון לבלוט, למשוך ולהרשים, הופכים את משימת העיצוב הזו לאתגר לא פשוט. כדי שנוכל להצליח ולספק לכם בדיוק מה שאתם צריכים ורוצים נבחן ביחד את ארגז הכלים שברשותנו, נאפיין עבורכם את האפליקציה ואת האופן שבה יש לעצב אותה

התאמה לגדלים שונים

אנחנו מקפידים על בקרת איכות והתאמה רספונסיבית. מיד עם אישור הסקיצה נשלך אליכם את הקבצים הסופיים של האפליקצייה שעיצבנו עבורכם לצורך הטמעה והליך פיתוח האפליקצייה בכל מקום שתרצו.
אנחנו נשארים צמודים אליכם בכל שלבי פיתוח האפליקצייה לצורך שינויים ותיקונים שצצים תוך כדי עבודה על האפליצקייה.

אנו מביאים אתנו ניסיון

אהבה ותשוקה רבה מאד לתחום, חידושים רבים וגם חשיבה יצירתית. אנו שמים דגש רב מאד לכל פרט ופרט ורוצים שתהיו מרוצים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי שנצא אל המסע הזה יחד ונגשים לכם את החלום.

קשה להתעלם מהמוני האפליקציות המקיפות אותנו כמעט מכל עבר. הטלפון הסלולארי כבר מזמן איננו משמש אותנו אך ורק להוצאת והכנסת שיחות. הוא מציע לנו מבחר עצום של אפליקציות המספקות לנו מענה לצרכים שונים או מקדמות עסק ומפרסמות אותו.

אם אתם רוצים למשוך אליכם לקוחות רבים, אפליקציה לטלפון הסלולארי היא פתרון נהדר ובעיקר גם כזה שמשלב חדשנות, יצירתיות ולא מעט סגנון ויופי. עיצוב אפליקציות, הן לאנדרואיד והן לאייפון, נעשה כיום תוך שימוש במגוון של כלים ואלמנטים ויזואליים חדשניים, המושכים לא מעט תשומת לב.

אנו מתמקדים בעיצוב אפליקציות לצד פתרונות נלווים נוספים ומציעים לכל אחד מלקוחותינו אפליקציות ייחודיות וברמה גבוהה. אנו שמים לב לכל פרט ופרט ונותנים דגש רב מאד לדיוק ולהתאמה מלאה. עיצובי האפליקציות שלנו אינם דומים לעיצובים אחרים. אנו מביאים לכם מקוריות רבה וסגנון אחר ורוצים לעזור לכם להצליח יותר ובמיוחד גם למשוך אליכם כמה שיותר לקוחות!

אהבתי! אני רוצה לקבל את השירות

הצעת מחיר

צריכים הצעת מחיר לפרויקט משלכם? אנחנו כאן בשבילכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

בודק...