מיתוג עסקים ועיצוב גרפי

מיתוג עסקים ועיצוב גרפי

אנחנו ממתגים אותך ומלווים לאורך כל הדרך אנחנו בונים תוכנית שיווק מותאמת לעסק אנחנו מאמינים שהיצירתיות היא המפתח תמיד תזכרו! יצירתיות זה שם המשחק

כמוכם יש אלפים, אבל אתם תהיו הכי מיוחדים.

רוצים לקדם את העסק שלכם, לחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות, ובעיקר ליהנות משירותי מיתוג ועיצוב גרפי ברמה גבוהה? 

אצלנו בסטודיו תמצאו מענה מקצועי מהתחלה ועד למוצר המוגמר ברמה הכי גבוהה שרק יכולתם לדמיין. 

אנחנו חברה עם ראש צעיר המתמחה בשירותי מיתוג ועיצוב גרפי לחברות, עסקים וגם לחנויות, מזמינים אתכם להצטרף ללקוחותינו וליהנות מפתרונות עיצוב ומיתוג מדויקים! 

אנו הכי מתמחים במיתוג המשלב אלמנטים עיצוביים שונים המושכים אל העין עם המון יצירתיות וחדשניות שתעיף את העסק שלכם קדימה.

אנחנו מאמינים שהיצירתיות היא המפתח למיתוג

רוצים לקדם את העסק שלכם, לחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות, ובעיקר ליהנות משירותי מיתוג ועיצוב גרפי ברמה גבוהה? בסטודיו צור תמצאו מענה מקצועי בהתאמה מלאה שיעזור לכם להוביל את העסק למקום הנכון.
אנחנו, בסטודיו צור, חברה צעירה המתמחה בשירותי מיתוג ועיצוב גרפי לחברות, עסקים וגם לחנויות, מזמינים אתכם להצטרף ללקוחותינו וליהנות מפתרונות עיצוב ומיתוג מדויקים! אנו מתמחים בקידום עסקים וחברות באמצעות מיתוג המשלב אלמנטים עיצוביים שונים המושכים אל העין, פתרונות וויזואליים המותאמים באופן ישיר אל תחום העסק או החברה וכמובן גם לא מעט יצירתיות וחדשניות, ההכרחיים בתחום.

חושבים מחוץ לקופסא

שירותי המיתוג והעיצוב שלנו בסטודיו צור יאפשרו לכם להביא את השירות שאתם מציעים, את המוצר ואת העסק או את החברה שלכם ישירות אל הלקוח, באופן מיוחד וקצת שונה. אנו נעצב עבורכם, תוך התייחסות לצרכיכם השונים וצרכיו של העסק והחברה שלכם, את לוגו העסק או החברה, את כרטיס הביקור ואת שאר האלמנטים הפרסומיים האחרים, שיספרו ללקוחות שלכם מי אתם ומהן מטרותיכם.

אוהבים שעסקים נראים טוב

אנו מביאים אתנו ניסיון, אהבה ותשוקה רבה מאד לתחום, חידושים רבים וגם חשיבה יצירתית. אנו שמים דגש רב מאד לכל פרט ופרט ורוצים שתהיו מרוצים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי שנצא אל המסע הזה יחד ונגשים לכם את החלום.

יצירתיות זה שם המשחק

לאחר שעבדנו עם הלקוחות המובילים בתחומים רבים אנחנו מבינים שחשוב להבין כי למרות שיש לתוכנית מיתוג מבנה סכמטי דומה, תכניה והאסטרטגיה שלה הינם אינדיבידואליים לכל עסק. למעשה, אין אפשרות רצינית לקחת תוכנית מיתוג קיימת ולהדביקה לעסק שלכם. זאת מכיוון שלכל עסק יש את ההיבטים הייחודיים מבחינת התדמית הקיימת והתדמית המבוקשת, סוג השירותים והמוצרים ומידת הצלחתם בשוק, וכן המצב הפיננסי של החברה.

עולם שלם תחת קורת גג אחת

אנו מציעים לכם, ותחת קורת גג אחת, שירותי הקמת אתרי אינטרנט ותמיכה הנלוות לכך. בפגישת ההיכרות אתכם נלמד להכיר אתכם מעט, ואתם אותנו, נבחן את מטרותיכם השונות ואת היעדים שלכם. נציג לכם את הכלים היצירתיים שלנו, את כלי המיתוג והעיצוב שנידרש לשלב במהלך העבודה, ויחד, ובהסכמה מלאה, נצא לדרך. כל זאת, כדי שתיהנו מפתרון נכון, ממיתוג מוצלח ומוביל ומעסק או חברה משגשגים, המגיעים אל הלקוחות הפוטנציאליים הנכונים.

תוכנית שיווק מותאמת אישית

תוכנית מיתוג עסקית נועדה לפרט באופן מסודר, מאורגן ומושכל את כל פעילויות המיתוג של העסק, אותן יש לבצע על מנת לקדם את יעדיו השונים החל במיצוב תדמיתו ועד להגדלת היקף מכירותיו. בעזרת תוכנית זו יכול בעל העסק להבין, לתכנן, לארגן וליישם באופן ישיר ועקיף את יעדיו העסקיים לטווח הקצר והארוך כאחד. יש להבין כי בעולם העסקי של ימינו תוכנית מיתוג הינה בעלת חשיבות מכרעת לכל עסק, בכל קנה מידה ובכל תחום.

אהבתי! אני רוצה לקבל את השירות

הצעת מחיר

צריכים הצעת מחיר לפרויקט משלכם? אנחנו כאן בשבילכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

בודק...