בניית חנויות וירטואליות

בניית חנויות וירטואליות

לקנות מרחוק ולהרגיש הכי קרוב.

יש לכם מוצרים מדהימים ויפים, אנחנו בטוחים… אבל אתם חייבים שהמעטפת וחווית המשתמש של הלקוח בזמן הרכישה תהיה מושלמת!

עולם החנויות הווירטואליות נמצא בשימוש כבר זמן רב וכולנו כבר מזמן יוצאים הרבה פחות מהבית ומזמינים הרבה יותר דרך המסך.

תנסו להיזכר בפעם הזאת שממש רציתם לרכוש מוצר אבל סבלתם כל כך לאורך כל הדרך כי ממש לא הבנתם איפה ללחוץ ומה לעשות…

אצלנו אתם יכולים לשכוח מהעבר ולשוט על העתיד בחווית משתמש נוחה ומדויקת עבורכם ועבור הלקוחות שלכם. 

אצלנו התשלום על החנות הוא חד פעמי והחנות נמצאת בבעלותכם המלאה ואין תשלום חודשי קבוע אפילו לא של שקל אחד.

Start selling

חנויות וירטואליות נמצאות בשימוש נרחב בקרב עסקים קטנים כגדולים כאחד בזכות היכולת שלהן לחסוך בעלויות האחזקה ולמעשה לבצע אוטומטיזציה של תהליך המכירה. ישנם אף עסקים שרוב הפעילות שלהם מתבצעת באינטרנט ואין להן כלל סניפים, אלא מחסן מרכזי ממנו הן שולחות את המוצרים. החנויות השונות נבדלות זו מזו במספר התכונות שהן מציעות, כאשר לרוב מנסים להתאים את התכונות של כל חנות לגודל העסק ועל סמך זאת לקבוע את עלות הקמת החנות.

התשלום על החנות יכול להיות חד פעמי ואז החנות נמצאת בבעלותו המלאה של הלקוח, והיא יכולה להיות על בסיס שכירות, אז הלקוח משלם כל חודש סכום קטן יחסית. אצלנו תקימו חנות מושלמת בתשלום חד פעמי אחד ללא התחייבות!

אנחנו נלווה אתכם כל הדרך פגישת אפיון ועד החנות המושלמת

"מערכת ניהול תוכן" (CMS). מערכת ניהול התוכן היא בעצם גשר המחבר בין קוד האתר לבין המנהל, כך שהוא יכול לערוך את האתר כרצונו מבלי הצורך לגעת אפילו בשורת קוד אחת. עם השנים מערכות ניהול התוכן כגון וורדפרס הולכות ומשתכללות, והיום אפשר לערוך עמודים שלמים באמצעות ממשק דמוי וורד, כולל הוספה של תמונות או קטעי וידאו מאתרים כמו יו-טיוב.

התממשקות לכל מערכות הסליקה

כיום רוב האתרים מציעים לפחות שתי שיטות סליקה מתוך אלו על מנת להתאים את עצמן לקהל יעד מגוון ככל הניתן ולא לפספס הזדמנויות מכירה. עם כל מגוון האפשרויות והתכונות של החנויות הוירטואליות, יש לבחור בחברת בניית אתרים מקצועית אשר תוכל להתאים לכם בדיוק את החנות שאתם צריכים במחיר הנוח לכם. חנות עשירה מדי עלולה להתגלות כמסורבלת ויקרה, בעוד חנות שנראית מפתה במבט ראשון, עשויה להתגלות ככזו שלא תספק לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להרוויח…

זוהי סליקה דרך שירותי תיווך אשר מאפשרים ללקוח לשלם ב"ארנק וירטואלי" המקושר לכרטיס האשראי, חשבון הבנק שלו או כספים שהופקדו ישירות בחשבון. זוהי השיטה בטוחה מכיוון שהלקוח לא שולח את הפרטים שלו אל השרת של האתר. מרבית המערכות האלו מאפשרות לבצע חיוב חד פעמי גם בלי להירשם לשרות.

סליקה דרך כרטיס אשראי היא סליקה המתבצעת ישירות דרך חברת האשראי של הלקוח. זוהי השיטה הכי נגישה מכיוון שהיא לא דורשת בדרך כלל רישום מוקדם והכרטיס של הלקוח מאומת ישירות דרך המערכת של חברת האשראי כשהמידע עצמו מוצפן דרך פרוטוקול אבטחה מסוג SSL.

מפגישת אפיון ועד האתר המושלם

  • ייבוא של רשימת מוצרים מקבצי אקסל מספר המוצרים שניתן למכור בחנות.
  • אפשרות למתן חוות דעת ודירוג מוצרים
  • עיצוב מותאם אישית
  • מערכת הנהלת חשבונות
  • Google Analytics.
  • ניהול מצבעים וקופונים
  • רשימת דיוור ושליחת הודעות
  • חנות בין לאומית
  • השוואת מחירים כגון Zap 


אהבתי! אני רוצה לקבל את השירות

הצעת מחיר

צריכים הצעת מחיר לפרויקט משלכם? אנחנו כאן בשבילכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

בודק...