בניית באנרים

בניית באנרים

בניית באנרים ולפאש…

רוצים לקדם את העסק שלכם, לחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות, ובעיקר ליהנות משירותי מיתוג ועיצוב גרפי ברמה גבוהה? בסטודיו צור תמצאו מענה מקצועי בהתאמה מלאה שיעזור לכם להוביל את העסק למקום הנכון. אנחנו, בסטודיו צור, חברה צעירה המתמחה בשירותי מיתוג ועיצוב גרפי לחברות, עסקים וגם לחנויות, מזמינים אתכם להצטרף ללקוחותינו וליהנות מפתרונות עיצוב ומיתוג מדויקים! אנו מתמחים בקידום עסקים וחברות באמצעות מיתוג המשלב אלמנטים עיצוביים שונים המושכים אל העין, פתרונות וויזואליים המותאמים באופן ישיר אל תחום העסק או החברה וכמובן גם לא מעט יצירתיות וחדשניות, ההכרחיים בתחום

יצירתיות והתאמה לגדלים שונים

אצלנו בסטודיו צור מציעים לכם פתרונות עיצוביים מובילים ושירותי בניית באנרים ופלאש, בשילוב עם חדשנות ושפות עיצוביות מגוונות מאד. הבאנרים שנעצב לכם יותאמו לעסק או לחברה שלכם באופן מדויק, לאחר בחינת קהל היעד/הלקוחות הפוטנציאליים שלכם והמטרות שתרצו להשיג. אנו נעזרים בכלים טכנולוגיים עיצוביים רבים במהלך העבודה שלנו ויכולים לספק מענה מתקדם לכל עסק וחברה. הבאנרים שנבנה לכם וגם סרטוני הפלאש יכולים להתאים לכל סוגי האתרים וכן גם למובייל. לאחר שנחליט יחד אתכם על הרעיון המרכזי, נמשיך אל בניית הבאנר עצמו ועיצובו בהתאמה מלאה אל העסק שלכם. נשלב פתרונות עיצוביים יצירתיים מאד, תוך התייחסות אל השטח המיועד לבאנר עצמו והתנאים המיוחדים שהוא מכתיב. בפגישת ההיכרות שלנו אתכם נבחן את האלמנטים הרלוונטיים לכך כדי שנוכל לצאת למסע ביחד ובעיקר גם כדי שנוכל להגשים לכם את החלום ולעזור לכם להביא להצלחתו של העסק שלכם! אנו מביאים אתנו ניסיון, אהבה ותשוקה רבה מאד לתחום, חידושים רבים וגם חשיבה יצירתית. אנו שמים דגש רב מאד לכל פרט ופרט ורוצים שתהיו מרוצים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי שנצא אל המסע הזה יחד ונגשים לכם את החלום.

אז איך מתחילים?

ישבנו איתכם, שתינו קפה והחלטנו! הולכים על זה! בשלב הראשון פשוט נרצה להבין מה אתם רוצים לקבל מהמהלך השיווקי אותו אתם מקדמים! מה היעדים שלכם? למה באמת זה חשוב? ומה בת'כלס אנחנו רוצים להפיק מהקמפיין. בשלב השני נחשוב יחד איתכם מה אנחנו רוצים שהלקוחות שלנו יראו! איזה רושם אנחנו רוצים לייצור עליהם בפגש הראשון שלהם איתנו.. ואז זה כבר הרבה יותר פשוט! לאחר שאנו יודעים מה המטרה והשאיפה שלנו וכמובן שלכם, זהו! זה כבר התפקיד שלנו להפוך אתכם למרצוים ויותר מזה להפוך את הלקוחות שלכם להרבה יותר מרוצים! תאמינו לנו, זה אפשרי!

אהבתי! אני רוצה לקבל את השירות

הצעת מחיר

צריכים הצעת מחיר לפרויקט משלכם? אנחנו כאן בשבילכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

בודק...