בנייה ועיצוב אתרים

בנייה ועיצוב אתרים

אנחנו בונים ומעצבים אתרי את כל סוגי אתרי האינטרנט שאתם צריכים.

אנחנו מתמחים ביצירת קו ייחודי ומדויק בצורה הטובה ביותר, עיצוב שיתאים לעסק שלך כמו כפפה ליד ויעביר את המסר שלכם בצורה נקייה עם חווית משתמש בלתי נשכחת! 

אנו שמים דגש רב על עיצוב נכון וממשק ידידותי התואמים את מטרות האתר ונותנים הרגשה של בית גם לגולש וגם לכם בכל שלבי ניהול האתר.

אנחנו מתמחים בפיתוח מודולים ייחודיים ופיתוח והתאמות במערכת ניהול התכנים, אנחנו כאן לתת לכם שרות!

אנחנו נלווה אתכם כל הדרך מפגישת אפיון ועד האתר המושלם.

אפיון האתר הוא למעשה השלב העיקרי והחשוב ביותר בתהליך של בניית אתר. 

האפיון כולל הבנה מלאה של מטרות האתר מכאן ייגזר המבנה, תכנון ה- (UI (User Interface, המראה הכללי ותוכנו של האתר.

בנוסף אנחנו מבצעים בדיקת תחרות לאתר בתחומים הרלוונטיים, ברשת הארצית או העולמית, ובמילות החיפוש הנדרשות. לבסוף יתבצע תיאום ציפיות עם הלקוח.

שוק בניית האתרים כיום נחלק לסוגים רבים ושונים של אתרים: החל מאתרי תדמית, דרך אתרי מגזין דינמיים ועד לחנויות וירטואליות. תהליכי הבנייה והאפיון של כל אחד מסוגי האתרים האלו הוא שונה ודורש התייחסות שונה גם מצידה של חברת בניית האתרים.

העיצוב המרהיב שלנו זה ההבדל!

אנו מביאים אתנו אהבה ותשוקה רבה מאד לתחום.

אנו שמים דגש רב על עיצוב נכון ונקי התואמים את קווי המיתוג שלכם יחד עם ממשק ידידותי התואמים את מטרות האתר ונותנים תחושת נוחות לגולשים שלכם.

לאחר האפיון יתקבלו מהלקוח כל החומרים שעשויים לסייע בעיצוב האתר (מיתוג קיים, לוגו, תמונות וכל חומר פרסומי) אנחנו נעצב סקיצה ראשונית שתיתן לכם תחושה איך האתר שלכם יראה ונקבל מכם פידבק כדי לשפר ולהתאים את האתר בצורה הטובה ביותר. אל תדאגו, אצלנו זה נגמר בד"כ בסקיצה הראשונה.

הפרויקטים  שלנו

טוען עוד פרויקטים

בונים לכם אתר חזק ומהיר שיגיע לביצועים מושלמים.

מיד עם אישור הסקיצה יתחיל תהליך בניית האתר. האתר יעלה על כתובת זמנית, שתישלח ללקוח, כך שיוכל לצפות מכל מקום ובכל זמן בשלבי ההתקדמות. כמו כן, יוכל הלקוח להתריע על תקלות וצרכים נוספים עוד בזמן הבנייה.

אנחנו בסטודיו צור מפתחים מודולים ייחודיים ופיתוח והתאמות במערכת ניהול התכנים. במידת הצורך, אנו מבצעים אינטגרציה עם מערכות צד ג' ופיתוח ייעודי נדרש. 

בניית האתר מבוצעת תוך שימוש במתודולוגיות פיתוח מתאימות, בניהול צמוד של מנהל הלקוח, בטכנולוגיות העדכניות ביותר ותוך אופטימיזציה של קוד המערכת.

אנחנו מקפידים על בקרת איכות והתאמה רספונסיבית.

בשלב זה האתר יעבור מהאחסון שלנו לאחסון שלכם, אנו נפרסם את האתר שלכם ברשת, נפציץ לינקים וכתבות באתרים רלוונטים לתחום העסק שלכם, נפרסם את האתר בפלטפורמות השונות ובדמיה החברתית Facebook/Twitter.

כמובן שנבדוק את האתר בכל סוגי המסכים השונים ונוודא שהאתר רספונסיבי ונוח לשימוש עבור המטרות אותם הצבנו לעצמנו כולל מהירות האתר ומיקום האתר במערכות החיפוש השונות. 

בסוף השלב הזה האתר שלכם מעוצב מדהים, בנוי בצורה המקצועית ביותר ומקודם במנועי החיפוש השונים!

זה הזמן להמריא…

האתר של מוכן לקידום ברשת בצורה הטובה ביותר, לכם נשאר לבחור איך אתם ממשיכים מכאן, יש לקוחות שבוחרים לקחת את חבילת הקידום האורגני שלנו ויש לקוחות שרוצים להתקדם מהר יותר ולהמריא גבוהה עם פרסום PPC מותאם אישית עם מילות הקידום הרלוונטיות בשבילכם.

חשוב לנו להזכיר לכם שאנחנו תמיד כאן! אנחנו נשארים צמוד אליכם ומלווים אתכם לאורך כל הדרך עד להצלחה שלכם. 

את האתר שלכם אף אחד לא יישכח!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי את כל סוגי אתרי האינטרנט שאתם צריכים.

אנחנו מתמחים ביצירת קו ייחודי ומדויק בצורה הטובה ביותר, עיצוב שיתאים לעסק שלך כמו כפפה ליד ויעביר את המסר שלכם בצורה נקייה עם חווית משתמש בלתי נשכחת! 

אנו שמים דגש רב על עיצוב נכון וממשק ידידותי התואמים את מטרות האתר ונותנים הרגשה של בית גם לגולש וגם לכם בכל שלבי ניהול האתר.

ועוד משהו קטן שחשוב שתדעו! אנחנו מתמחים בפיתוח מודולים ייחודיים ופיתוח והתאמות במערכת ניהול התכנים כך שאם אתם נדרשים למשהו קצת יותר מתוחכם מאתר תדמית פשוט, אנחנו כאן לתת לכם שרות!

אהבתי! אני רוצה לקבל את השירות

הצעת מחיר

צריכים הצעת מחיר לפרויקט משלכם? אנחנו כאן בשבילכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

בודק...