דף הבית // השרותים שלנו // בניית ועיצוב אתרים

עיצוב ופיתוח אתרים מותאמים

You can trust us

עיצוב ופיתוח אתרים מותאמים!

שוק בניית האתרים כיום נחלק לסוגים רבים ושונים של אתרים: החל מאתרי תדמית, דרך אתרי מגזין דינאמיים ועד לחנויות וירטואליות. תהליכי הבנייה והאפיון של כל אחד מסוגי האתרים האלו הוא שונה ודורש התייחסות שונה גם מצידה של חברת בניית האתרים.

אנחנו נלווה אתכם כל הדרך

מפגישת אפיון ועד האתר המושלם

אפיון האתר הוא למעשה השלב העיקרי והחשוב ביותר בתהליך של בניית אתר. האפיון כולל הבנה מלאה של מטרות האתר מכאן ייגזר המבנה, תכנון ה- (UI (User Interface, המראה הכללי ותוכנו של האתר.בדיקת התחרות לאתר בתחומים הרלוונטיים, ברשת הארצית או העולמית, ובמילות החיפוש הנדרשות. לבסוף יתבצע תיאום ציפיות עם הלקוח.

העיצוב המרהיב שלנו זה ההבדל

אנו מביאים אתנו אהבה ותשוקה רבה מאד לתחום

אנו שמים דגש רב על עיצוב נכון וממשק ידידותי התואמים את מטרות האתר. לאחר האפיון יתקבלו מהלקוח כל החומרים שעשויים לסייע בעיצוב האתר (מיתוג קיים, לוגו, תמונות וכל חומר פרסומי). עיצוב חכם יתחשב ביסודיות בכל חלקי האתר ובמיקומים שנבחרו.

אנחנו מקפידים על

בקרת איכות והתאמה רספונסיבית

מיד עם אישור הסקיצה יתחיל תהליך בניית האתר. האתר יעלה על כתובת זמנית, שתישלח ללקוח, כך שיוכל לצפות מכל מקום ובכל זמן בשלבי ההתקדמות. כמו כן, יוכל הלקוח להתריע על תקלות וצרכים נוספים עוד בזמן הבנייה.
פיתוח מודולים ייחודיים ופיתוח והתאמות במערכת ניהול התכנים. במידת הצורך, אנו מבצעים אינטגרציה עם מערכות צד ג' ופיתוח ייעודי נדרש. בניית האתר מבוצעת תוך שימוש במתודולוגיות פיתוח מתאימות, בניהול צמוד של מנהל הלקוח, בטכנולוגיות העדכניות ביותר ותוך אופטימיזציה של קוד המערכת.

זה הזמן להמריא

מכינים את האתר לקידום האתר ברשת בצורה הטובה ביותר

בשלב זה האתר יעבור מהאיחסון שלנו לאיחסון שלכם, אנו נפרסם את האתר שלכם ברשת , נפציץ לינקים וכתבות באתרים רלוונטים לתחום העסק שלכם , במידה וסוכם על בניית דף Facebook ו/או Twitter נעשה את זה בשלב זה , בסוף השלב הזה האתר שלכם מעוצב מדהים , בנוי בצורה המקצועית ביותר ומקודם במנועי החיפוש השונים ! "מערכת ניהול תוכן" (CMS). מערכת ניהול התוכן היא בעצם גשר המחבר בין קוד האתר לבין המנהל, כך שהוא יכול לערוך את האתר כרצונו מבלי הצורך לגעת אפילו בשורת קוד אחת. עם השנים מערכות ניהול התוכן כגון וורדפרס הולכות ומשתכללות, והיום אפשר לערוך עמודים שלמים באמצעות ממשק דמוי וורד, כולל הוספה של תמונות או קטעי וידאו מאתרים כמו יו-טיוב.

בואו נפגש, הקפה עלינו 🙂

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בואו נקבע פגישה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בוא נקבע פגישה

דילוג לתוכן