fbpx
פברואר 20, 2020

סוגי האתרים ויתרונות מערכת קוד פתוח

נכתב ע"י אליסף צור-1570קראו את המאמר -אין תגובות כרגע

יתרונות השימוש במערכות קוד פתוח

מספר מפתחים גדול המספק גרסאות חדשות ומודולים חדשים בכל כמה שבועות או חודשים
דיווח ומעקב אחר באגים ותיקון מיידי של באגים שנמצאו
קוד תקני ובחלק מהמערכות אף נגיש לבעלי מוגבלויות
עדכניות של המערכות בהתאמה לאופטימיזציה למנועי חיפוש וקידום אתרים
מגוון של עיצובים ברמה גבוהה המגיעים עם המערכות האלו או כתוספות
יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד

אתר בהתאמה אישית

מבחינה טכנית, נהוג היום להבדיל בין אתרים סטנדרטיים לבין אתרים המתאימים למובייל. אתרים המתאימים למובייל מזהים את המכשיר בו הם נצפים ומתאימים את עצמם לרזולוציה ולשטח התצוגה שלו. לדוגמה, אתר שבדרך כלל היו נפרס לרוחב המסך, ייפרס במכשיר אייפון מוארך בצורה אנכית והתמונות שהיו לצד הטקסט, יהיו כעת מתחתיו.  כיום, עקב השימוש ההולך וגובר באינטרנט נייד, כמעט כל חברות בניית האתרים, כולל כמובן סטודיו צור, מציעות אתרים מתאימים לניידים מבלי לגרוע מהפונקציונאליות של האתר.

פורטל ומגזין

פורטלים ואתרי מגזין הם בדרך כלל אתרים שמיועדים להעברה או הפצה של מידע, למרות שאלו יכולים להיות גם אתרים המשתייכים לגוף מסחרי. בכל אופן, אלו הם אתרים אשר מתעדכנים לעיתים קרובות, לפעמיים אפילו גם כמה פעמים באותו היום. לכן, באתרים אלו חייב להיות מושם דגש רב על חווית השימוש ונוחות הגלישה על מנת שהגולש יוכל להתמצא בקלות באתר ולהגיע בדיוק לאן שרצה להגיע: מצד אחד, אסור להשאיר באתר יותר מדי שטחים מתים, אך מצד שני חשוב שהאתר לא יהיה עמוס ומבלבל מדי…

חנויות וירטואליות

חנויות היא קטגוריה נוספת של אתרים שתפסה לעצמה מקום של כבוד והכרה בפני עצמה. למעשה, כל אתר בו ניתן למכור מוצרים או שירותים באופן מקוון נחשב לחנות. אתר שכזה יש חשיבות גדולה הן לעיצוב והן לחוויית המשתמש. חנויות שאינן מושכות מספיק לא ישאירו את הגולשים באתר גם אם יש להן מחירים טובים ומבחר עשיר. מצד שני, אתרים מושכים ומרהיבים שקשה לקנות בהם בגלל עמודי תשלום בעיתיים או קטגוריות עמוסות מדי הם גם מתכון בטוח לאסון, כך שהמטרה היא למצוא את שביל הזהב.

אתרי תדמית

אתרי תדמית אלו בדרך כלל אתרים סטאטיים והכוונה היא שמעדכנים אותם לעיתים רחוקות והדגש הוא בדרך כלל על יצירת עיצוב מושך במיוחד שיגרום לגולש לרצות להישאר באתר כמה דקות לפחות, היחשף למסרים השיווקים של העסק ובסופו של דבר ליצור איתו קשר. דווקא בשל הפשטות היחסית של אתרי התדמית והחשיבות המרובה שלהם, אסור להתפשר על איכותם וחובה לבחור בחברת בניית אתרים מקצועית כמו סטודיו צור אשר שמה דגש על אסתטיקה ועיצוב נקי בלי קישוטים ותוספות מיותרים.

השאר תגובה

בואו נקבע פגישה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
    אתר זה מוגן באמצעות reCAPTCHA ו מדיניות הפרטיות ו תנאי השימוש של גוגל מופעלים.

    דילוג לתוכן