למה דף נחיתה ולא אתר מסובך?

למה דף נחיתה ולא אתר מסובך?

עזבו את כל מה שאמרו לכם וספרו לכם עד עכשיו ותזכרו משהו מאד פשוט!

דף נחיתה זה המפגש הראשון של הלקוח שלכם עם העסק!

בעלי עסקים וקמפיינרים מייצרים קמפיינים מושקעים אבל לפעמים טועים במטרה! כאשר הם בונים קמפיין שיווקי הם מקשרים את הפרסומת שלהם אל אתר האינטרנט שלהם ופה הטעות! תכניסו את זה טוב לאוזניים! לגולש הנורמאלי אין חשק להמרח איתכם! הוא רוצה את בדיוק את מה שהוא חיפש ועכשיו ואם לא.. אז אתם יכולים לשכוח מהלקוח הזה..
לכן הדבר הנכון ביותר הוא לשלוח אותו לדף נחיתה מעוצב ומקצועי שיסביר בידיוק את מה שלקוח חיפש!

כמו כמום בטח גם את משיקיעים כל כך הרבה זמן כדי שתמיד האתר שלכם תמיד יהיה בתנועה. רבים מאיתנו משקיעים זמן רב מאוד בקידום אורגני. וכולנו שופכים המון כסף על פרסום באינטרנט! אז אם כבר עושים את זה באו נעשה את זה כמו שצריך! דף נחיתה מושלם יהיה בדיוק המענה הנכון לכסף אותו אתם משקיעים! דף נחיתה שבנוי נכון ייתן לכם תפוקה הרבה יותר גדולה אפילו מהאתר שלכם! (כן למרות שהשקעתם הרבה יותר כסף..)

ok… אז מה זה בעצם דף נחיתה דינמי?

אל תתבלבלו! אנחנו לא רוצים לשגע את הלקוחות שלכם! גם אנחנו יודעים שיותר מידי זה לפעמים בכלל לא.. אבל עם קצת מחשבה ויצירתיות אפשר לשלב בתוך דף הנחיתה שלכם אלמנטים מושכים יותר.. ניתן יחד עם הרעיון שלכם להביא לגולש חוויה קצת שונה של דף נחיתה… משהו יותר מרענן, יותר מושך ויותר צעיר. ובמילים יותר פשוטות.. הרעיון המרכזי בדף נחיתה דינמי זה לקחת את העיצוב הסטטי והיפה שעצבנו ולהטמיע בתוכו אלמנטים חיים! שימו לב! העין שלכם קולטת דברים זזים! דברים נושמים.. אם זה בא בטוב טעם ובדרך הנכונה זה רק יכול להוסיף ולמשוך!

אז איך מתחילים?

ישבנו איתכם, שתינו קפה והחלטנו! הולכים על זה!

בשלב הראשון פשוט נרצה להבין מה אתם רוצים לקבל מהמהלך השיווקי אותו אתם מקדמים! מה היעדים שלכם? למה באמת זה חשוב? ומה בת'כלס אנחנו רוצים להפיק מהקמפיין. בשלב השני נחשוב יחד איתכם מה אנחנו רוצים שהלקוחות שלנו יראו! איזה רושם אנחנו רוצים לייצור עליהם בפגש הראשון שלהם איתנו.. ואז זה כבר הרבה יותר פשוט! לאחר שאנו יודעים מה המטרה והשאיפה שלנו וכמובן שלכם, זהו! זה כבר התפקיד שלנו להפוך אתכם למרצוים ויותר מזה להפוך את הלקוחות שלכם להרבה יותר מרוצים! תאמינו לנו, זה אפשרי!

אז שניפגש לאיזה קפה? (על חשבוננו..)

Picture of אליסף צור

אליסף צור

היי, אני אליסף ואני מנהל את תחום העיצוב, מיתוג, ובניית האתרים בסטודיו צור. כחלק מהתפקיד שלי אני מאפיין ומנתח את אופי הפרויקט, המוצר והשירות, מתאים צבעים ועיצובים, ויוצאים לדרך המופלאה של בחירת פלטת צבעים, בניית אתר, לוגו, דפי נחיתה וכל המתבקש מסביב.

אהבתי! אשמח שתחזרו אלי להצעת מחיר

הצעת מחיר

צריכים הצעת מחיר לפרויקט משלכם? אנחנו כאן בשבילכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

בודק...