איזה סוג אתר מתאים לך?

איזה סוג אתר מתאים לך?

התפתחות האינטרנט הביאה להתפתחותם של אתרים רבים מסוגים שונים. התפתחות זו היא חיובית כמובן ומאפשרת לכל בעל אתר לשכור אנשי מקצוע שייצרו עבורו אתר המתאים טוב יותר לצרכיו. עם זאת, היא יצרה גם אפשרויות רבות שהבחירה ביניהן אינה תמיד קלה. במאמר זה נסקור מספר אפשרויות ואנו מקווים שיעלה בידינו להקל עליכם את הבחירה בין סוגי האתרים השונים.

אתר תדמיתי

אתר תדמיתי הוא כרטיס הביקור של העסק, הוא הרושם הראשוני שלו. בתהליך בניית אתר תדמיתי נצטרך לשים דגש על כך שאתרים אלה הם בעצם סוג של אנשי מכירות של ברשת האינטרנט. אתר התדמית  נוצר כתוצאה מההבנה כי כמויות האנשים הגולשים מידי יום הינם סל צרכנים שחבל להפסיד. אתר התדמית מאפשר לגולש, אשר מהווה את הלקוח הפוטנציאלי הבא, להכיר את העסק, להכיר את בעלי העסק ואת הגורמים המייחדים אותם משאר החברות ובתי העסק הפועלים סביב.

אתר קטלוג/חנות

אתר שכזה הינו אתר מסחרי ומטרתו היא הצגה ומכירה של מוצרים און ליין. האתר מגובה במערכת אבטחה מקסימאלית, בכדי שהקונים הפוטנציאליים לא יחששו להזין את פרטיהם. באתר קטלוג יוכל הקונה לראות ואף לקבל מידע מפורט לגבי כל מוצר וכן לבצע רכישה. האתר יכלול בתוכו קטגוריות של מוצרים, מנוע חיפוש פנימי של האתר, סל קניות ומערכת סליקה מקוונת. אתר שכזה הינו יעיל לקונה מבחינת חיסכון בזמן, נוחות קנייה מהבית, מרחק גיאוגרפי וכדומה. כיום קנייה דרך האינטרנט הופכת להיות דבר מקובל יותר ויותר.

אתר מיני-סייט

אתר מיני-סייט הינו אתר קטן. אתר שכזה מכיל בין דף אחד לחמישה דפים. בניית אתר מסוג זה נעשית באמצעות טכנולוגיית פלאש. האימפקט שהאתר צריך להותיר הינו משמעותי ולכן חשוב שהאתר יצור אצל הגולש עניין וסקרנות. אתר זה יכיל מידע עבור מוצרים או שירותים, אינפורמציה אודות מבצעים, סרטונים או תמונות אינטראקטיביות, טופס ליצירת קשר ועוד. מיני-סייט יכול לשמש ככרטיס ביקור אינטרנטי, כחלק מאקט או קמפיין פרסומי, כקישור לאתר החברה, כאתר זמני העולה לתקופה מוגבלת, כמידע אודות אירוע מסויים ועוד.

אתר סטטי

באתר שכזה כל המידע של האתר נכתב באמצעות HTML, שזוהי למעשה שפת קוד. גם אתרי פלאש הינם אתרים סטטיים ולכן בכל שינוי באתר שכזה, נדרש מעצב פלאש או מתכנת.

אתר פורטל

אתר פורטל הוא אתר המיועד לתכנים רבים אשר משתנים בתכיפות גבוהה. באתרי פורטל ניתן להכניס חדשות נגללות ולעדכנם כל יום, ניתן להחליף בתכיפות את תכני דף הבית וכל שאר העמודים הפנימיים. צורת אתר פורטל הינה דינמית ופשוטה לשימוש.
בכל עמודת צד באתר ניתן להוסיף מידע שונה המתאים לאותה קטגוריה נבחרת, תמונות מרובות, צורות שונות של קטגולוג התמונות, חדשות אינטראקטיביות לכל עמוד באתר ועוד…
למי מיועדים אתרי פורטל ?
אתרי פורטל מיועדים ללקוחות אשר יש להם תכנים מרובים ואינטראקטיביים.
אתרי פורטל משמשים לרוב כאתרים חדשותיים המתעדכנים בתכיפות גבוהה.

דף אינטרנט פירסומי

במיקרים רבים עסקים אינם זקוקים לאתר אינטרנט שלם, המכיל מספר עמודים ותכנים מרובים. ישנה האפשרות ליצור דף אינטרנט פרסומי בעל כתובת ייחודית, מותאמת למפרסם, הכולל תכנים, גלריית תמונות, קטעי וידאו וטופס צור קשר ייחודי למפרסם.
דף אינטרנט פרסומי כולל:
עיצוב ייחודי למפרסם הכולל תמונות של המפרסם +לוגו
תכנים ייחודיים לכל אתר (לפי עיסוק בעל האתר)
גלריית תמונות
קטעי וידאו
דפי פרסום אלו בנויים גם הם בטכנולוגיה המתקדמת אשר מותאמת לגוגל ומתעדכנים מעת לעת בהתאם לשינויים של המערכת.

בהצלחה בבחירה שלכם.

סטוודיו צור, תמיד כאן בשבילכם!

אליסף צור

אליסף צור

היי, אני אליסף ואני מנהל את תחום העיצוב, מיתוג, ובניית האתרים בסטודיו צור. כחלק מהתפקיד שלי אני מאפיין ומנתח את אופי הפרויקט, המוצר והשירות, מתאים צבעים ועיצובים, ויוצאים לדרך המופלאה של בחירת פלטת צבעים, בניית אתר, לוגו, דפי נחיתה וכל המתבקש מסביב.

אהבתי! אשמח שתחזרו אלי להצעת מחיר

הצעת מחיר

צריכים הצעת מחיר לפרויקט משלכם? אנחנו כאן בשבילכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

בודק...