מי אנחנו?

אנחנו מייצרים דיגיטל איכותי לעסקים, חברות וארגונים ומכירים את הדרך הנכונה להגיע לתוצאות מדהימות!

סטודיו צור הוקם בשנת 2011 על ידי אליסף צור, וכיום מתמחה בנישה ייחודית של הקמת אתרי אינטרנט ומתן תמיכה כוללת עבור עסקים, מוסדות וקהילות.

שירות ומחויבות ללא פשרות

חברות רבות לבניית אתרים מסתפקות בהקמת האתר ותו לא, כשהן משאירות ללקוח את המשימה לפענח בעצמו כיצד לתפעל את המערכת ולשלוט בכל הפרטי הטכניים כמו רכישת חבילת אחסון וחיבור האתר לכתובת (דומיין). במקרים אחרים בניית אתר שהייתה אמורה לקחת כמה שבועות, מתארכת לחודשים ארוכים ובינתיים בעל האתר צריך לדאוג בנוסף גם לעסק הקיים או לאתר הישן שלו…

אנחנו בסטודיו צור מאמינים שאפשר גם אחרת ולכן אנחנו מצמידים לכל לקוח שלנו מנהל פרויקטים אישי שתפקידו ללוות את הפרויקט מראשיתו ועד סופו, כמו גם לוודא כי הוא יתבצע לפי לוח זמנים מסודר וקבוע מראש של עד חודש ימים. בנוסף לזאת, אנחנו מספקים תמיכה שוטפת והסברים אודות מערכת הניהול של האתר עד לשלב שבו הלקוח מסוגל לתפעל ולנהל את האתר במו ידיו, כולל עריכה של דפים קיימים והוספה של תכנים נוספים.

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו חבילה שלמה הכוללת לא רק את האתר עצמו, אלא גם חבילת אחסון, חיבור לדומיין ושירותי קידום אתרים אופציונאליים.

החזון שלנו הוא פשוט מאוד

לגרום לך להצליח בזירת האון ליין ולהשיג יתרון משמעותי על פני המתחרים שלך. ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו, וכל מטרה שאתה משיג נותנת לנו רוח גבית ומוטיבציה להמשיך ולהעניק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר.

אצלנו כל לקוח הוא נכס לטווח ארוך ולכן אנחנו מספקים לך תמיכה כוללת החל מהרגע בו אנחנו מאפיינים את האתר או את הפרויקט יחדיו ועד לקו הסיום בו הפרויקט עבר את כל הבדיקות ומוכן לקראת שיגורו לאוויר.

העובדה שכל אחד מששת אנשי הצוות שלנו הוא מומחה בתחומו הוא (החל מעיצוב גרפי, דרך פיתוח ועד לשיווק וקידום), מאפשרת לנו לספק מענה מהיר וממוקד לכל שאלה או קושי ולסיים את הפרויקטים במהירות (פחות מחודש ברוב המקרים).  אנחנו מאמינים שמגיע לך לראות תוצאות וליהנות מפרי ההשקעה שלך מבלי להמתין במשך חודשים ארוכים.

מה הופך את האתרים שאנחנו בונים ליוצאי דופן?

עיצוב מקצועי

בדגש על מיתוג גרפי לעסק ליצירת קו עיצוב נקי ואחיד לאורך כל האתר מותאם לקווי המותג של הלקוח

מומחים בכל סוגי הדיגיטל

התמחות בבניית כל סוגי האתרים, הפורטלים, חנויות וירטואליות, אפליקציות ואתרי תדמית

דפי נחיתה מותאמים

אפשרות ליצירת דפי נחיתה מותאמים אישית לקמפיינים ממומנים בגוגל הכוללים טפסים חכמים

התאמה מלאה למובייל

העולם עבר לניידים! גלישה דרך הסלולר זה הדיבור היום. אנחנו נדאג שלא תפספסו לקוחות פוטנציאלים

אופטימיזציה מלאה

אופטימיזציה של האתרים למנועי חיפוש כך שקל יותר לקדם אותם בגוגל באמצעות SEO

התממשקות למערכות

שירותי ערך מוסף בהתממשקות למערכות חיצוניות באופן מלא ומקצועי ומהיר כולל אבטחת מידע

מעל לכל, אנחנו בסטודיו צור מחויבים בראש ובראשונה ללקוח ולרצונותיו, ועל כך יוכלו להעיד הלקוחות הרבים שלנו אשר ישמחו להמליץ עלינו בפה מלא. נשמח לעמוד לשירותכם ולצעוד ביחד אתכם בדרך המלך.

חיזוק הקשר מול הלקוחות שלך והגדלת המכירות

אנחנו מכירים מקרוב את החשיבות של חיזוק הקשר בין העסק לבין הלקוחות שלו באמצעות אתר אינטרנט בולט וייצוגי (ועל כך יעיד המספר הגבוה של הלקוחות הממליצים עלינו כאן באתר ותיק העבודות הנרחב שלנו), ועל כן מסוגלים ליישם את הטכניקות הללו באתרים אשר אנחנו בונים.

ומכיוון שחדשנות היא כאן שם המשחק, תמיד נדאג להשתמש בטכניקות המתקדמות ביותר שבנמצא ביחד עם עיצוב גרפי מושך ואסתטי שיגרום למבקרים שלך להישאר באתר ולרצות לבקר בו אף בעתיד. מבחינתו, אין יישום או פ'יצר שהוא בלתי אפשרי: בניגוד לחברות אחרות, אנחנו בונים אתרים עבור לקוחות ולא מתאימים את הלקוח עבור האתרים שאנחנו בונים…

נשמח לעמוד לשירותך ולהציע לך להיות שותף לדרך ולחוויה המדהימה שנעבור ביחד!

פרויקטים שבצענו
0 +
דפי אינטרנט
0 +
כוסות קפה בשנה
0 +
מותגים מאושרים
0 +

הצעת מחיר

צריכים הצעת מחיר לפרויקט משלכם? אנחנו כאן בשבילכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

בודק...