עיצוב ופיתוח אתרים מותאמים!

שוק בניית האתרים כיום נחלק לסוגים רבים ושונים של אתרים : החל מאתרי תדמית, דרך אתרי מגזין דינאמיים ועד לחנויות וירטואליות. תהליכי הבנייה והאפיון של כל אחד מסוגי האתרים האלו הוא שונה ודורש התייחסות שונה גם מצידה של חברת בניית האתרים.

תהליך בניית אתרים

הכי קצר, הכי לעניין...

פגישת הכרות ואפיון האתר 

אפיון האתר הוא למעשה השלב העיקרי והחשוב ביותר בתהליך של בניית אתר. האפיון כולל הבנה מלאה של מטרות האתר  מכאן ייגזר המבנה, תכנון ה- (UI (User Interface, המראה הכללי ותוכנו של האתר.בדיקת התחרות לאתר בתחומים הרלוונטיים, ברשת הארצית או העולמית, ובמילות החיפוש הנדרשות. לבסוף יתבצע תיאום ציפיות עם הלקוח.

עיצוב תדמית ומיתוג

אנו שמים דגש רב על עיצוב נכון וממשק ידידותי התואמים את מטרות האתר. לאחר האפיון יתקבלו מהלקוח כל החומרים שעשויים לסייע בעיצוב האתר (מיתוג קיים, לוגו, תמונות וכל חומר פרסומי). עיצוב חכם יתחשב ביסודיות בכל חלקי האתר ובמיקומים שנבחרו.

בניית אתר ותכנות

מיד עם אישור הסקיצה יתחיל תהליך בניית האתר. האתר יעלה על כתובת זמנית, שתישלח ללקוח, כך שיוכל לצפות מכל מקום ובכל זמן בשלבי ההתקדמות. כמו כן, יוכל הלקוח להתריע על תקלות וצרכים נוספים עוד בזמן הבנייה.

בקרת איכות והתאמה רספונסיבית

פיתוח מודולים ייחודיים ופיתוח והתאמות במערכת ניהול התכנים. במידת הצורך, אנו מבצעים אינטגרציה עם מערכות צד ג' ופיתוח ייעודי נדרש. בניית האתר מבוצעת תוך שימוש במתודולוגיות פיתוח מתאימות, בניהול צמוד של מנהל הלקוח, בטכנולוגיות העדכניות ביותר ותוך אופטימיזציה של קוד המערכת.

מתחילים לעבוד - קידום האתר ברשת

 -בשלב זה האתר יעבור מהאיחסון שלנו לאיחסון שלכם, אנו נפרסם את האתר שלכם ברשת , נפציץ לינקים וכתבות באתרים רלוונטים לתחום העסק שלכם , במידה וסוכם על בניית דף Facebook ו/או Twitter נעשה את זה בשלב זה , בסוף השלב הזה האתר שלכם מעוצב מדהים , בנוי בצורה המקצועית ביותר ומקודם במנועי החיפוש השונים !

"מערכת ניהול תוכן" (CMS). מערכת ניהול התוכן היא בעצם גשר המחבר בין קוד האתר לבין המנהל, כך שהוא יכול לערוך את האתר כרצונו מבלי הצורך לגעת אפילו בשורת קוד אחת. עם השנים מערכות ניהול התוכן כגון וורדפרס הולכות ומשתכללות, והיום אפשר לערוך עמודים שלמים באמצעות ממשק דמוי וורד, כולל הוספה של תמונות או קטעי וידאו מאתרים כמו יו-טיוב.

יתרונות השימוש במערכות קוד פתוח 

מספר מפתחים גדול המספק גרסאות חדשות ומודולים חדשים בכל כמה שבועות או חודשים 
דיווח ומעקב אחר באגים ותיקון מיידי של באגים שנמצאו
קוד תקני ובחלק מהמערכות אף נגיש לבעלי מוגבלויות 
עדכניות של המערכות בהתאמה לאופטימיזציה למנועי חיפוש וקידום אתרים 
מגוון של עיצובים ברמה גבוהה המגיעים עם המערכות האלו או כתוספות
יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד

91% אתרים במערכת וורדפרס

6% אתרים במערכת גומלה

3% אתרים במערכת דרופל

מה היא המערכת הפופולראית?

OK...אז איזה אתר מתאים לי?

בהתאמה אישית

מבחינה טכנית, נהוג היום להבדיל בין אתרים סטנדרטיים לבין אתרים המתאימים למובייל. אתרים המתאימים למובייל מזהים את המכשיר בו הם נצפים ומתאימים את עצמם לרזולוציה ולשטח התצוגה שלו. לדוגמה, אתר שבדרך כלל היו נפרס לרוחב המסך, ייפרס במכשיר אייפון מוארך בצורה אנכית והתמונות שהיו לצד הטקסט, יהיו כעת מתחתיו.  כיום, עקב השימוש ההולך וגובר באינטרנט נייד, כמעט כל חברות בניית האתרים, כולל כמובן סטודיו צור, מציעות אתרים מתאימים לניידים מבלי לגרוע מהפונקציונאליות של האתר.

פורטל ומגזין

פורטלים ואתרי מגזין הם בדרך כלל אתרים שמיועדים להעברה או הפצה של מידע, למרות שאלו יכולים להיות גם אתרים המשתייכים לגוף מסחרי. בכל אופן, אלו הם אתרים אשר מתעדכנים לעיתים קרובות, לפעמיים אפילו גם כמה פעמים באותו היום. לכן, באתרים אלו חייב להיות מושם דגש רב על חווית השימוש ונוחות הגלישה על מנת שהגולש יוכל להתמצא בקלות באתר ולהגיע בדיוק לאן שרצה להגיע: מצד אחד, אסור להשאיר באתר יותר מדי שטחים מתים, אך מצד שני חשוב שהאתר לא יהיה עמוס ומבלבל מדי...

חנויות וירטואליות

חנויות היא קטגוריה נוספת של אתרים שתפסה לעצמה מקום של כבוד והכרה בפני עצמה. למעשה, כל אתר בו ניתן למכור מוצרים או שירותים באופן מקוון נחשב לחנות. אתר שכזה יש חשיבות גדולה הן לעיצוב והן לחוויית המשתמש. חנויות שאינן מושכות מספיק לא ישאירו את הגולשים באתר גם אם יש להן מחירים טובים ומבחר עשיר. מצד שני, אתרים מושכים ומרהיבים שקשה לקנות בהם בגלל עמודי תשלום בעיתיים או קטגוריות עמוסות מדי הם גם מתכון בטוח לאסון, כך שהמטרה היא למצוא את שביל הזהב.

אתרי תדמית

אתרי תדמית אלו בדרך כלל אתרים סטאטיים והכוונה היא שמעדכנים אותם לעיתים רחוקות והדגש הוא בדרך כלל על יצירת עיצוב מושך במיוחד שיגרום לגולש לרצות להישאר באתר כמה דקות לפחות, היחשף למסרים השיווקים של העסק ובסופו של דבר ליצור איתו קשר. דווקא בשל הפשטות היחסית של אתרי התדמית והחשיבות המרובה שלהם, אסור להתפשר על איכותם וחובה לבחור בחברת בניית אתרים מקצועית כמו סטודיו צור אשר שמה דגש על אסתטיקה ועיצוב נקי בלי קישוטים ותוספות מיותרים.