סרטי תדמית ואנימציה

קשה להתעלם מהמוני האפליקציות המקיפות אותנו כמעט מכל עבר. הטלפון הסלולארי כבר מזמן איננו משמש אותנו אך ורק להוצאת והכנסת שיחות. הוא מציע לנו מבחר עצום של אפליקציות המספקות לנו מענה לצרכים שונים או מקדמות עסק ומפרסמות אותו.

מה חשוב באמת בסרט שלך?

הכי קצר, הכי לעניין...

אורכו של סרטון איכותי לא יעלה על דקה - אנחנו מאמינים שאת המסר העיקרי אפשר להעביר בזמן חשיפה קצר ואפקטיבי, או כמו שאומרים – כל המוסיף גורע. כאשר הגולש יודע שהצפייה בסרטון לא תיקח יותר מדקה מזמנו, הוא פתוח יותר לקליטת המסר וכושר הריכוז שלו גבוה יותר.

 

סרטון ייחודי אפקטיבי יותר מפרסומות – תופעת הפרסומות הרפטטיביות בערוצים המסחריים שלא ברור מה באמת מתרחש בהן כבר הפכה לשיחת היום ברשתות החברתיות, ולכן אנחנו מאמינים כי סרטי תדמית לעסקים צריכים להיות מפתיעים, חדים ולא שגרתיים על מנת לתפוס את תשומת ליבו של הצופה. כולם אוהבים לדבר על קריאטיביות ויצירתיות, אבל מעטים הם אלו שמצליחים באמת לחשוב מחוץ לקופסה לבלוט מעל השאר.

 

הניסיון עושה את ההבדל - לאחר שעבדנו עם הלקוחות המובילים בתחומים רבים ומגוונים (החל מאולמות אירועים, דרך עסקים לעיצוב הבית, שירותי אבטחה מתקדמים ועד לבתי ספר לקולנוע), צברנו מאות אם לא אלפי שעות ניסיון "בשטח", כך שאנחנו מסוגלים לספק לכם מוצר סופי מהוקצע ומלוטש מאין כמוהו.

 

אנו מביאים אתנו ניסיון, אהבה ותשוקה רבה מאד לתחום, חידושים רבים וגם חשיבה יצירתית. אנו שמים דגש רב מאד לכל פרט ופרט ורוצים שתהיו מרוצים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי שנצא אל המסע הזה יחד ונגשים לכם את החלום.

על מנת לקבל טעימה מהמגוון הרחב של סרטוני תדמית ואנימציה שכבר הפקנו, אתם מוזמנים לבחון את תיק העבודות שלנו ולהתרשם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בקשה דרך טופס צור קשר, ולקבוע עמכם פגישת הכרויות ללא תשלום (הקפה עלינו). אתם מוזמנים גם לעשות לנו לייק בפייסבוק או לעקוב אחרינו בגוגל פלוס ובטוויטר על מנת לשמוע על הסרטונים האחרונים שהפקנו ללקוחות.

OK...אז איך מתחילים?

הכל מתחיל בקפה טוב…

:הזמן קפה

קפוצ׳ינו
לאטה
אספרסו