מיתוג עסקים ועיצוב גרפי!

רוצים לקדם את העסק שלכם, לחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות, ובעיקר ליהנות משירותי מיתוג ועיצוב גרפי ברמה גבוהה? בסטודיו צור תמצאו מענה מקצועי בהתאמה מלאה שיעזור לכם להוביל את העסק למקום הנכון.

אנחנו, בסטודיו צור, חברה צעירה המתמחה בשירותי מיתוג ועיצוב גרפי לחברות, עסקים וגם לחנויות, מזמינים אתכם להצטרף ללקוחותינו וליהנות מפתרונות עיצוב ומיתוג מדויקים! אנו מתמחים בקידום עסקים וחברות באמצעות מיתוג המשלב אלמנטים עיצוביים שונים המושכים אל העין, פתרונות וויזואליים המותאמים באופן ישיר אל תחום העסק או החברה וכמובן גם לא מעט יצירתיות וחדשניות, ההכרחיים בתחום.

מה זה מיתוג עסקים?

הכי קצר, הכי לעניין...

חושבים מחוץ לקופסא

שירותי המיתוג והעיצוב שלנו בסטודיו צור יאפשרו לכם להביא את השירות שאתם מציעים, את המוצר ואת העסק או את החברה שלכם ישירות אל הלקוח, באופן מיוחד וקצת שונה. אנו נעצב עבורכם, תוך התייחסות לצרכיכם השונים וצרכיו של העסק והחברה שלכם, את לוגו העסק או החברה, את כרטיס הביקור ואת שאר האלמנטים הפרסומיים האחרים, שיספרו ללקוחות שלכם מי אתם ומהן מטרותיכם.

אנו מציעים לכם, ותחת קורת גג אחת, שירותי הקמת אתרי אינטרנט ותמיכה הנלוות לכך. בפגישת ההיכרות אתכם נלמד להכיר אתכם מעט, ואתם אותנו, נבחן את מטרותיכם השונות ואת היעדים שלכם. נציג לכם את הכלים היצירתיים שלנו, את כלי המיתוג והעיצוב שנידרש לשלב במהלך העבודה, ויחד, ובהסכמה מלאה, נצא לדרך. כל זאת, כדי שתיהנו מפתרון נכון, ממיתוג מוצלח ומוביל ומעסק או חברה משגשגים, המגיעים אל הלקוחות הפוטנציאליים הנכונים.

 

אנו מביאים אתנו ניסיון, אהבה ותשוקה רבה מאד לתחום, חידושים רבים וגם חשיבה יצירתית. אנו שמים דגש רב מאד לכל פרט ופרט ורוצים שתהיו מרוצים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי שנצא אל המסע הזה יחד ונגשים לכם את החלום.

מהותה וחשיבותה של תוכנית מיתוג עסקית

תוכנית מיתוג עסקית נועדה לפרט באופן מסודר, מאורגן ומושכל את כל פעילויות המיתוג של העסק, אותן יש לבצע על מנת לקדם את יעדיו השונים החל במיצוב תדמיתו ועד להגדלת היקף מכירותיו.

בעזרת תוכנית זו יכול בעל העסק להבין, לתכנן, לארגן וליישם באופן ישיר ועקיף את יעדיו העסקיים לטווח הקצר והארוך כאחד. יש להבין כי בעולם העסקי של ימינו תוכנית מיתוג הינה בעלת חשיבות מכרעת לכל עסק, בכל קנה מידה ובכל תחום. התוכנית תאפשר לפעול ולהשקיע נכון בשיווק ופרסום באופן חסכוני מחד, ובצורה אפקטיבית מאידך.

תוכנית מיתוג מותאמת באופן ספציפי לעסק

חשוב להבין כי למרות שיש לתוכנית מיתוג מבנה סכמטי דומה, תכניה והאסטרטגיה שלה הינם אינדיבידואליים לכל עסק. למעשה, אין אפשרות רצינית לקחת תוכנית מיתוג קיימת ולהדביקה לעסק שלכם. זאת מכיוון שלכל עסק יש את ההיבטים הייחודיים מבחינת התדמית הקיימת והתדמית המבוקשת, סוג השירותים והמוצרים ומידת הצלחתם בשוק, וכן המצב הפיננסי של החברה. בנוסף, כדי שתוכנית מיתוג תצליח היא חייבת להציג נתונים ריאליים וברי תוקף הניתנים ליישום.

לחשוב ולתכנן מיתוג

על מנת ליצור אסטרטגיית מיתוג עסקית אינדיבידואלית ונכונה, יש תחילה להתייחס לעסק כמוכר הבטחות ומגשים משאלות, ולא כמוכר מוצרים ושירותים. כך לדוגמא, בימינו מרפאת שיניים איננה מוכרת סתימות אלא חיוך יפה, בריאות איתנה, ביטחון עצמי והצלחה בחיים. כפועל יוצא מכך, לצורך בחירה באסטרטגיית מיתוג נכונה יש להבין את הצרכן על האינטרסים שלו, צרכיו וציפיותיו. יחד עם זאת, כדי שהמיתוג אכן יצליח חייבות ההבטחות שעסק מציג להיות ישימות ולהתגשם במציאות.

 

OK...אז איך מתחילים?

הכל מתחיל בקפה טוב…

:הזמן קפה

קפוצ׳ינו
לאטה
אספרסו