אודות הסטודיו

2011

סטודיו צור, נעים להכיר!

אנחנו יוצאים לדרך ובונים אתרים מדליקים שלקוחות פשוט עפים

2013

אנחנו ממתגים עסקים

עובדים בקצב מסחרר למתג עסקים וחברות שרק מפרגנות לנו

2016

מעצבים אפליקציות

אנחנו בעניינים. מעצבים אפליקציות ברמה גבוה ו-ux מושלם

2020

אתם הלקוחות הבאים שלנו

מחפשים לקוחות שאוהבים להתפנק ולקבל את הטוב ביותר

במילה אחת

אנחנו כאן בשבילך ואם אתם תצליחו אז גם אנחנו. לכן נעשה הכל כדי שתצליח!

בשתי מילים

אנחנו האנשים שנגרום לך או לעסק שלך להצליח בזירת האון ליין ולהשיג יתרון משמעותי על פני המתחרים שלך. ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו, וכל מטרה שאתה משיג נותנת לנו רוח גבית ומוטיבציה להמשיך ולהעניק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר.

בכמה מילים

סטודיו צור הוקם בשנת 2011 על ידי אליסף צור, וכיום מתמחה בנישה ייחודית של הקמת אתרי אינטרנט ומתן תמיכה כוללת עבור עסקים, מוסדות וקהילות.

חברות רבות מסתפקות בהקמת האתר, עיצוב המותג, וכו' כשהן משאירות ללקוח את המשימה לפענח בעצמו כיצד להתקדם ולהמשיך להניע את העסק שלו קדימה.
אנחנו בסטודיו צור מאמינים שאפשר גם אחרת
ולכן אנחנו מצמידים לכל לקוח שלנו מנהל פרויקטים אישי שתפקידו ללוות את הפרויקט מראשיתו ועד סופו, כמו גם לוודא כי הוא יתבצע לפי לוח זמנים מסודר וקבוע מראש של עד חודש ימים.
בנוסף לזאת, אנחנו מספקים תמיכה שוטפת והסברים אודות מערכת הניהול של האתר עד לשלב שבו הלקוח מסוגל לתפעל ולנהל את האתר במו ידיו, כולל עריכה של דפים קיימים והוספה של תכנים נוספים.

הצוות שלנו

שעושה את ההבדל

הצוות הצעיר שלנו כאן בסטודיו צור מורכב ממעצבים גראפיים, מפתחי WEB, אנשי שיווק ואנשי קידום אתרים. ביחד אנחנו מסוגלים לספק לך את המוצר המוגמר הטוב ביותר שבנמצא, בין אם מדובר בבאנר פלאש, עמוד נחיתה, אתר אינטרנט או סרטון תדמית לעסק שלך. אנחנו אוהבים את העבודה שלנו ולא חוששים מאתגרים.

אליסף צור
Graphic Designer
איתן לוז
SEO
אלעד ארנסט
programmer

מקצוענים עד הסוף

הגישה העסקית הייחודית שלנו מספקת לך כלקוח מעטפת תמיכה כוללת באמצעות מלווה פרויקטים אישי, החל משלב האפיון הראשוני של הפרויקט ועד לקו הסיום, כך שאתה אף פעם לא נותר ללא מענה. מעבר לסבלנות ולאדיבות שלנו, אנחנו מודעים לאופן הדינאמי בו רשת האינטרנט פועלת כיום ולכן אנחנו מסוגלים לספק תמיכה מהירה ואפקטיבית ללקוחות גם בשעות לא שגרתיות

נעים להכיר - אנשים ועסקים שהגשימו חלומות

ועשו את זה בקלאס...

חלק מהלקוחות שעבדנו איתם

זה הזמן שלך לפרוץ קדימה!